Noční šifrovací hra

Hospodské luštění 2014
Termín: 24. dubna 2014

Popis akce: Noční šifrovací hra se již stala tradiční akcí pořádanou Nadačním fondem studentů FF MU, a tudíž máme to potěšení pozvat vás na již čtvrtý 'půlročník'.
Jak již všichni vědí a název napovídá, že její velká část probíhala v brněnském podniku Desert. To ovšem rozhodně neznamenalo, že se nepotřebovali pohodlné boty, mapy, baterky a jiné pomůcky.

ŠIFRY
FOTOGRAFIEA MAZ(E) IN GRACE
Termín: 7. listopadu 2013

Popis akce:Noční šifrovací hra se již stala tradiční akcí pořádanou Nadačním fondem studentů FF MU, a tudíž jsme měli potěšení pozvat vás na již třetí 'půlročník'.

VYLUŠTĚNÉ ŠIFRY
FOTOGRAFIEHospodské luštění
Termín: 11. dubna 2013
Popis akce: Po velmi úspěšné šifrovačce, která se konala na podzim roku 2012, jsme se rozhodli, že nebudeme čekat s další až napřesrok, ale uspořádáme ji už v jarním semestru 2013.
Jak již napovídá název, její velká část bude probíhala v brněnský podnikách. To ovšem rozhodně neznamenalo, že se nepotřebovali pohodlné boty, mapy či baterky

VYLUŠTĚNÉ ŠIFRY
FOTOGRAFIE


Noční šifrovací hra
Termín: 1. listopadu 2012

Popis akce: Úplně první noční městká hra, kde se museli hledat odpovědi na spoustu otázek a 'kam, kudy a jak' chodit ty jednodušší z nich! Čekala na vás také spousta luštění zašifrovaných zpráv či řešení neočekávaných situací. Každý tým co to zvládl, byl na konci zajímavě odměněn. Hra nebyla určena nejen pro studenty FF, ale pro všechny Brňáky, kteří měli chuť si přijít zahrát.