O nás

NFS je studentský spolek působící na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Naším cílem je sdružovat studenty Filozofické fakulty napříč obory a vytvářet tak kulturně-společenské zázemí. Na jedné straně sami aktivně a dobrovolně vytváříme příležitosti k setkávání studentů prostřednictvím námi organizovaných akcí, na straně druhé podporujeme samotné studenty v jejich vlastních projektech formou grantů, propagace a poskytnutí kontaktů.

Jak jsme vznikli?
Historie organizace sahá až k revolučním událostem roku 1989. Její jméno a status se v průběhu dvacetišesti let několikrát změnily. Od Nadace studentů, ve které byl stanoven směr naší činnosti, přes Nadační fond studentů FF a FSS, který se po úplném oddělení fakult přejmenoval do dnešní podoby na Nadační fond studentů FF MU. V současné době máme kolem dvaceti členů.

Hledáme stále nové členy
U nás si vítán ať si analytik, vizionář, kritik, obyčejní "filďák", manager, personalista, nadšenec, kreativec nebo ekonom.
Jedná se o dobrovolnou a nepříliš náročnou činnost při organizování našich akcí. Od aktivních členů se očekává, že budou plnit úkoly, ke kterým se předtím dobrovolně přihlásili. Dále určitá iniciativa, loajalita a zodpovědnost. Můžeš si to zapsat jako praxi a získat 2 kredity za semestr.

A co ti to přinese? Nadační činnost ti přinese cenné zkušenosti do života, také umět se rozhodovat a mít zodpovědnost. Dále organizační dovednosti, kolonky do CV a možnost seberealizace. Pro ty méně náročné jsou tu pro tebe noví přátelé, obohacení studentského života, možnost účastnit se volnočasových akcí nadace (posezení u piva, výlety, teambuilding).

V případě zájmu se nám neváhej ozvat na náš e-mail, který najdeš v kontaktech.

Členové

Barbora Ivanová - předseda

Andrea Vágnerová - místopředseda

Karla Kuželová - revizor

Kateřina Majdanová - 3. člen správní rady

další členové: Eliška Drkalová, Štěpánka Stratilová, Vierka Kalivodová, Adriana Spišaková, Katka Jarošová, Václav Vydra, Markéta Jurčíová, Kristýna Mahoušková, Lucie Novotná, Olga Brzobohatá, Karolína Hotová, Jolana Tesařová, Daniel Přikryl, Ema Baarová, Marie Měřínská, Kamila Krainerová, Faustína Nguyenová, Viktória Pardovičová, David Katolický, Veronika Zapletalová