O nás

NFS je studentský spolek působící na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Naším cílem je sdružovat studenty Filozofické fakulty napříč obory a vytvářet tak kulturně-společenské zázemí. Na jedné straně sami aktivně a dobrovolně vytváříme příležitosti k setkávání studentů prostřednictvím námi organizovaných akcí, na straně druhé podporujeme samotné studenty v jejich vlastních projektech formou grantů, propagace a poskytnutí kontaktů.

Jak jsme vznikli?
Historie organizace sahá až k revolučním událostem roku 1989. Její jméno a status se v průběhu dvacetišesti let několikrát změnily. Od Nadace studentů, ve které byl stanoven směr naší činnosti, přes Nadační fond studentů FF a FSS, který se po úplném oddělení fakult přejmenoval do dnešní podoby na Nadační fond studentů FF MU. V současné době máme kolem dvaceti členů.

Hledáme stále nové členy
U nás si vítán ať si analytik, vizionář, kritik, obyčejní "filďák", manager, personalista, nadšenec, kreativec nebo ekonom.
Jedná se o dobrovolnou a nepříliš náročnou činnost při organizování našich akcí. Od aktivních členů se očekává, že budou plnit úkoly, ke kterým se předtím dobrovolně přihlásili. Dále určitá iniciativa, loajalita a zodpovědnost. Můžeš si to zapsat jako praxi a získat 2 kredity za semestr.

A co ti to přinese? Nadační činnost ti přinese cenné zkušenosti do života, také umět se rozhodovat a mít zodpovědnost. Dále organizační dovednosti, kolonky do CV a možnost seberealizace. Pro ty méně náročné jsou tu pro tebe noví přátelé, obohacení studentského života, možnost účastnit se volnočasových akcí nadace (posezení u piva, výlety, teambuilding).

V případě zájmu se nám neváhej ozvat na náš e-mail, který najdeš v kontaktech.

Členové

Viera Kalivodová - předseda

Jolana Tesařová - místopředseda

Barbora Ivanová - revizor

Kristýna Čekalová - 3. člen správní rady

další členové: Eliška Drkalová, Adriana Spišaková, Markéta Jurčíová, Kristýna Mahoušková, Ema Baarová, Marie Měřínská, Kamila Krainerová, Viktória Pardovičová, David Katolický, Veronika Zapletalová, Kateřina Holíková